عنوان تصوير 1عنوان تصوير 2عنوان تصوير 3عنوان تصوير 4
Template url :
www.taxrazavi.ir

مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی بسیج ادارات در عرصه های مختلف سازندگی نقش برجسته ای از خود بر جای گذاشت

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - پرتال خراسان رضوی

پرتال اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی - مالیات - معافیت - دانشکده امور مالیاتی - ارث - اظهارنامه - ممنوع الخروج - امور مالیاتی - مالیات بر ارث - مالیات بر درآمد - مالیات بر شرکت ها
Designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت

Rajman Enterprise Portal:

پورتال سازمانی از طلوع تا طلوع

پرتال سازمانی از طلوع تا طلوع از طلوع تا طلوع

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی قدرتمند شده با پرتال سازمانی از طلوع تا طلوع و پیاده سازی شده توسط از طلوع تا طلوع

پرتال اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
Portal template designed by : طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت
مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی بسیج ادارات در عرصه های مختلف سازندگی نقش برجسته ای از خود بر جای گذاشت PDF چاپ نامه الکترونیک


مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی: بسیج ادارات در عرصه های مختلف سازندگی نقش برجسته ای از خود بر جای گذاشت.
مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی با تبریک سال جدید و روز ارتش به اهمیت و جایگاه بسیج و تفکر بسیجی در جامعه و ادارات اشاره کرد و اظهار داشت: بسیج بدنه اصلی انقلاب و کشور است و باید همیشه و در همه حال حاضر و ناظر بر وقایع جاری کشور باشد.
یحیی یعقوب نژاد در جلسه اعضای بسیج اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی، با اشاره به وضعیت حساس کنونی اظهار داشت: بسیج یعنی همان آحاد مردمی که در مواقع بحرانی دست به دست هم داده و از کیان کشور و آرمان های انقلاب دفاع می کنند.
مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی با اشاره به نقش مثبت بسیج ادارات در حوزه های مختلف به خصوص در زمینه ترویج فرهنگ کار و تلاش جهادی اظهارداشت: بسیج ادارات در عرصه های مختلف سازندگی و دوران دفاع مقدس بسیار خوب و شاخص عمل کرد و نقش برجسته ای از خود بر جای گذاشت.
وی با بیان اینکه بسیج اداره کل امور مالیاتی با نگاهی ویژه به تشکیلات و انجام وظایف خود وارد صحنه شده است، اظهار داشت: یکی از وظایف بسیجیان این اداره کل انجام وظایف سازمانی در کنار جلب حداکثری رضایتمندی ارباب رجوع است.
مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی بر لزوم تقویت همه جانبه تفکر بسیجی در بین کارکنان تاکید و اظهار داشت: اهداف سازمانی برنامه های اقتصاد مقاومتی باید توسط بسیجیان عملیاتی شده از حالت شعار و نمایش خارج و به صورت کاربردی اجرا شود.
وی ضمن تقدیر از کلیه اقدامات و افتخارات بسیجیان این اداره کل، از آنان خواست گلوگاه های مهم و خطرساز ، مالی و مالیاتی را شناسایی و در جهت پیشگیری و اصلاح آن نهایت سعی و همت خود را به کار بندند.
در پایان سرهنگ زارعی فرمانده حوزه یک بسیج ادارات خراسان رضوی ضمن آرزوی توفیق برای آقای یعقوب نژاد مدیر کل جدید امور مالیاتی و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این استان اظهار داشت: با توجه به ماموریت محول شده به بسیج از سوی مقام معظم رهبری و تاکید معظم له بر اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی، امیدواریم بسیجیان این اداره کل در انجام این ماموریت موفق و سربلند باشند.آخرین بروزرسانی درشنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶